Yapay Zeka Çözümleri için! +90 312 266 2055|info@openzeka.com
New Homepage2018-02-27T13:50:23+03:00

AI/DL Ready Donanım Çözümleri

Her seviyede kullanıcıya uygun yapay zeka araştırmalarına yönelik makine öğrenmesi ve derin öğrenme algortimaları için optimize edilmiş bilgisayar, server ve workstation çözümleri.

Daha Fazla Bilgi

Yapay Zeka Çözümleri ve Danışmanlık

Yapay zekayı işinizde kullanmak için en kısa yol. Ürün ve projeleriniz için danışmanlık hizmeti ve hazır çözüm desteği alarak değer oluşturun.

Daha Fazla Bilgi

NVIDIA® Deep Learning Institute

Open Zeka, NVIDIA Derin Öğrenme Enstitüsü’nün (DLI) Türkiye’deki tek partneridir. Çeşitli uzmanlık düzeyleri için NVIDIA ve Open Zeka tarafından sertifikalı yapay zeka ve derin öğrenme eğitimleri uygulamalı olarak verilmektedir.

Daha Fazla Bilgi

NVIDIA® Jetson™ TX2 Module

Dünyanın bir modül üzerindeki ilk süper bilgisayarının yeni versiyonu Jetson TX2, en güncel görsel hesaplama uygulamaları için gerekli olan performansı ve güç verimliliğini sunar.

Daha Fazla Bilgi

Otonom Araç Geliştirme Kiti

Otonom araç geliştirmek isteyenler için yüksek teknoloji ürünü donanımlar ve otonom sürüş için hazır yazılım mimarisi ile bu zamana kadarki en iyi platform. Set dağıtımına Şubat 2018’de başlanmıştır.

Daha Fazla Bilgi

Ücretsiz Derin Öğrenme Atölyesi

Open Zeka, derin öğrenmenin üniversitelerde kullanımını yaygınlaştırmak maksadıyla NVIDIA DLI işbirliğiyle uygulamalı derin öğrenme eğitimini üniversitelerde ücretsiz olarak veriyor.

Daha Fazla Bilgi

İşiniz yapay zeka ise bilene değil uzmanına danışın.
Open Zeka’nın “Deep Learning Ready” donanım ve yazılım çözümleri ile fark yaratın.

Contact Informations

Bilkent CYBERPARK, Üniversiteler Mah., 1605. Cad. No:3/1-Z04 06800 Çankaya/Ankara

Phone: +90 312 266 2055

Mobile: +90 507 184 45 53

Web: www.openzeka.com