Yapay zekaya adım atmak istiyorsunuz fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Bunu yapmak düşündüğünüzden daha kolay ve biz sizi hızlı bir şekilde çalışmaya hazır hale getirecek araçları ve ilhamı vereceğiz. NVIDIA yapay zekayı, profesyonellerden ve araştırmacılardan öğrenci ve amatörlere kadar herkes için erişilebilir yapıyor. Yapay zekanın ürün veya projelerinizi aşağıdaki üç adımla nasıl dönüşüme uğratabileceğini görün.

YAPAY ZEKA ALIN

Birden fazla sinir ağını paralel olarak çalıştırmanıza izin veren güçlü, kullanımı kolay, mini yapay zeka bilgisayarı olan Jetson Nano Developer Kit’inizi alın. Görüntü sınıflandırma, nesne tespiti, segmentasyon, konuşma işleme ve daha fazlasını kullanan tüm projeler için mükemmel ve taşınabilir bir çözümdür.

YAPAY ZEKA ÖĞRENİN

Çevrimiçi olarak kendi kendinize tamamlayabileceğiniz, ücretsiz Deep Learning Institute kursumuza katılın. El hareketlerini tanıma ve bir resimdeki anahtar bir noktayı konumlandırmak için resim regresyonu gibi özelleştirilmiş görevleri gerçekleştirmek adına yapay zeka modellerini eğitmek, optimize etmek ve uygulamaya koymak için resim verisi toplamayı öğreneceksiniz. Hatta görüntü işleme modelleriyle birlikte bir derin öğrenme sınıflandırıcı projesi geliştirmek için Jetson Nano’nuzda Jupyter Notebook’ları bile kullanabilirsiniz. Kursun tamamlamanızın ardından bir de sertifika alacaksınız.
Yapay zekaya yeni başlıyor olsanız da yalnızca en son teknolojiye ayak uydurmak için becerilerinizi tazelemek istiyor olsanız da sizin arkanızdayız.

YAPAY ZEKA GELİŞTİRİN

Bir Jetson Nano ve DLI kursumuzdan edindiğiniz yeni becerilerle donanmış olarak yapay zekanın yaratıcılığınızı nerelere götürebileceğini görmeye hazır olacaksınız. Kendi modellerinizi oluşturmak için toplanmış veriyle bir sinir ağı eğitin ve çıkarım yapmak için Jetson Nano’da onları kullanın. Otonom bir bot, bir konuşma tanıma cihazı, bir akıllı ayna ve daha fazlasını geliştirin.

İlhama mı ihtiyacınız var? Geliştirici ve Ortak Topluluklarımızdaki projeleri inceleyin.