JETSON AGX XAVIER İÇİN AKADEMİK İNDİRİM

YENİ NVIDIA JETSON AGX XAVIER DEVELOPER KİTİ ÖZEL BİR FİYATLA ALIN

Akademik indirim talep formu NVIDIA tarafından onaylandığında, NVIDIA® Jetson AGX Xavier™ Developer Kitini tavsiye edilen satış fiyatı olan 1.399 USD (+KDV) yerine indirimli olarak 999 USD (+KDV) özel bir fiyata satın almaya hak kazanabilirsiniz.

Akademik indirim elde edebilmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. NVIDIA Akademik İşbirliği hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

NVIDIA Jetson AGX Xavier Developer Kiti ile üretim, teslimat, perakende, akıllı şehirler ve daha fazlası için uçtan uca AI robotik uygulamalarını kolayca oluşturabilir ve dağıtabilirsiniz.

NVIDIA JetPack ve DeepStream SDK’ların yanı sıra CUDA®, cuDNN ve TensorRT yazılım kütüphaneleri tarafından desteklenen kit, hemen başlamak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Yeni NVIDIA AGX Xavier işlemciyle güçlendirildiğinden kit NVIDIA Jetson TX2’den artık 20 kat daha fazla performansa ve 10X enerji verimliliğine sahiptir.

Ürünler sınırlıdır, şimdi harekete geçin. Yeni AI robotik çağı burada siz ve Jetson AGX Xavier ile başlıyor.

NOT: Öğrenciler birden fazla ürün için başvuruda bulunmamalıdır. Çoklu ürün siparişi için yapılan başvurular bir profesör, öğretim görevlisi veya akademik danışman tarafından gerçekleştirilmelidir. 

Ad Soyad
Telefon Numarası
E-posta Adresi
Statü
Kurum Adı
Kurumun Konumu
Kurum Türü
Üründen kaç adet sipariş etmek istediğinizi belirtiniz
Lütfen bize ürünü kullanacağınız proje hakkında kısaca bilgi verin
()Zorunlu alanlar

© 2018 NVIDIA Corporation. Her hakkı saklıdır. NVIDIA, NVIDIA logosu, CUDA, Jetson ve Xavier, NVIDIA Corporation’ın ABD ve diğer ülkelerdeki ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır. Diğer şirket ve ürün adları, ilişkili oldukları ilgili şirketlerin ticari markaları olabilir.

Teklif, yalnızca formda belirtilen ülkelerde geçerlidir:  Uygulanabilir satış vergisinden müşteri sorumludur. Siparişler Open Zeka tarafından gönderilecek ve Mesafeli Satış Sözleşmesi adresindeki koşul ve koşullara tabi olacaktır. Teklif başka herhangi bir teklif, indirim veya indirim kuponuyla birleştirilemez. Teklif, nakit ya da diğer mallar ya da hizmetler için ikame edilemez, değiştirilemez, satılamaz ya da itfa edilemez. Ürün stok durumuna göre hemen gönderilebileceği gibi, sizin onayınızı almak kaydıyla ön sipariş sonrası stoğa girdiğinde gönderilebilir. Formu doldurmuş olmanız ürünü kesin alabileceğiniz anlamına gelmeyebilir. NVIDIA ve/veya Open Zeka, satışı uygun olmayan sektör ve bölge için işlemi geçersiz kılabilir. Geçerli e-posta adresiyle tekli kişi başına bir adet ile sınırlıdır. NVIDIA ve/veya Open Zeka bu teklifin şartlarını istediği zaman değiştirebilir.