NVIDIA GELİŞTİRİCİLERİ İÇİN ÖZEL TEKLİF

YENİ NVIDIA JETSON AGX XAVIER DEVELOPER KİTİ ÖZEL BİR FİYATLA ALIN

Akademisyen ve öğrenciler için ilk NVIDIA® Jetson AGX Xavier™ Developer Kiti indirimli olarak sunulmaktadır. Güncel indirimli fiyat için Jetson Ürünleri Türkiye Resmi Sayfası‘na bakınız.

Özel indiriminizi almak için aşağıdaki formu akademik e-posta adresinizi kullanarak doldurun.

NOT: Bu özel fiyat her geliştiriciye bir kit ile sınırlıdır. Akademik kurumlara bağlı profesörler ve öğretim üyeleri, birden fazla birim sipariş etme hakkına sahip olabilirler. Aşağıya bakınız.

NVIDIA Jetson AGX Xavier Developer Kiti ile, üretim, teslimat, perakende, akıllı şehirler ve daha fazlası için uçtan uca AI robotik uygulamalarını kolayca oluşturabilir ve dağıtabilirsiniz.

NVIDIA JetPack ve DeepStream SDK’ların yanı sıra CUDA®, cuDNN ve TensorRT yazılım kütüphaneleri tarafından desteklenen kit, hemen başlamak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Yeni NVIDIA AGX Xavier işlemciyle güçlendirildiğinden kit NVIDIA Jetson TX2’den artık 20 kat daha fazla performansa ve 10X enerji verimliliğine sahiptir.

Ürünler sınırlıdır, şimdi harekete geçin. Yeni AI robotik çağı burada siz ve Jetson AGX Xavier ile başlıyor.

Adınız
Soyadınız
Telefon Numaranız
NVIDIA Developer Epostanız
Epostanızı Tekrar Giriniz
Doğum Tarihiniz
Ülkeniz
Endüstriniz
Şirketiniz
Göreviniz
İş Ünvanınız
İlgi AlanızDerin Öğrenme/Yapay ZekaTıbbiBilgisayarlı Görüntü İşlemeAskeri/SavunmaRobotik/DroneNesnelerin İnternetiAkıllı ŞehirlerHassas Tarım
Bir profesör veya öğretim üyesi olarak bölümünüz veya araştırma alanınız için birden fazla ürüne mi ihtiyacınız var? Lütfen bize isteğiniz hakkında kısaca bilgi verin ve başvurunuzu inceleyelim.
()Zorunlu alanlar

© 2019 NVIDIA Corporation. Her hakkı saklıdır. NVIDIA, NVIDIA logosu, CUDA, Jetson ve Xavier, NVIDIA Corporation’ın ABD ve diğer ülkelerdeki ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır. Diğer şirket ve ürün adları, ilişkili oldukları ilgili şirketlerin ticari markaları olabilir.

Teklif, yalnızca formda belirtilen ülkelerde geçerlidir:  Uygulanabilir satış vergisinden müşteri sorumludur. Siparişler Open Zeka tarafından gönderilecek ve Mesafeli Satış Sözleşmesi adresindeki koşul ve koşullara tabi olacaktır. Teklif başka herhangi bir teklif, indirim veya indirim kuponuyla birleştirilemez. Teklif, nakit ya da diğer mallar ya da hizmetler için ikame edilemez, değiştirilemez, satılamaz ya da itfa edilemez. Ürün stok durumuna göre hemen gönderilebileceği gibi, sizin onayınızı almak kaydıyla ön sipariş sonrası stoğa girdiğinde gönderilebilir. Formu doldurmuş olmanız ürünü kesin alabileceğiniz anlamına gelmeyebilir. NVIDIA ve/veya Open Zeka, satışı uygun olmayan sektör ve bölge için işlemi geçersiz kılabilir. Geçerli e-posta adresiyle tekli kişi başına bir adet ile sınırlıdır. NVIDIA ve/veya Open Zeka bu teklifin şartlarını istediği zaman değiştirebilir.