Akademik İndirim Programı

Ortaokul, lise, lisans, yüksek lisans, doktora öğrencileri, öğretmenler ve akademisyenler için akademik destek programından yararlanın.

Bugüne Kadar Program Kapsamında Verilen Destekler

0
Kurum
0
Ürün

Akademik İndirim Programı Kapsamındaki Ürünler

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

  • Akademik indirimden faydalanılabilmesi için başvurunun tarafımızdan incelenip onaylanması gerekmektedir. Bundan dolayı formun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması önemlidir.
  • Akademik indirim programı sadece belirli ürünleri kapsamaktadır. Sadece program kapsamındaki ürünlere başvurulabilir.
  • Program kapsamındaki ürünler, adet ve destek miktarı, stok ve tedarik durumuna göre değişiklik gösterebilir. Ürünler stok durumuna göre hemen gönderilebileceği gibi, sizin onayınızı almak kaydıyla ön sipariş sonrası stoğa girdiğinde de gönderilebilir.
  • Program kapsamındaki destek miktarı başka bir indirim veya indirim kuponuyla birleştirilemez. Teklif, nakit ya da diğer mallar ya da hizmetler için ikame edilemez, değiştirilemez, satılamaz ya da itfa edilemez.
  • Başvurunuz onaylandığında size bilgi verilerek ödeme ile ilgili süreçleri tamamlamanız istenecektir. Gerekli işlemler tamamlandığında ürünlerin gönderimi sağlanacaktır.
  • Program kapsamındaki siparişler OpenZeka tarafından gönderilecek ve Mesafeli Satış Sözleşmesi adresindeki koşul ve koşullara tabi olacaktır.
  • NVIDIA ve/veya OpenZeka, satışı uygun olmayan sektör ve bölge için işlemi geçersiz kılma hakkı saklıdır.
  • OpenZeka akademik indirim programı şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

SIK SORULAN SORULAR

Bireysel olarak destek alabilir miyim?

Evet, akademik indirim programı başvurunuzun onaylanması sonucunda bireysel olarak alabilirsiniz. Bireysel olarak destek alabilmeniz için destek kapsamındaki kurumlardan birisinde aktif görev alıyor olmanız gerekmektedir.

Bilimsel Araştırma Projeleri (BAP) veya TÜBİTAK projeleri kapsamında satın alma yapabilir miyim?

Evet, BAP projeleri kapsamında satın alma yapabilirsiniz. Projeniz ile ilgili faturada yer alması gereken bilgileri bize iletmeniz gerekmektedir.

KDV muafiyetimiz bulunuyor, KDV’den muaf satın alma yapabilir miyim?

Evet, KDV muafiyeti belgenizi [email protected] adresinden bize iletirseniz KDV’den muaf satın alma gerçekleştirebilirsiniz.

AKADEMİK İNDİRİM BAŞVURU FORMU