NVIDIA JETSON NANO

Modern AI Gücünü Milyonlarca Cihaza Getirin

NVIDIA® Jetson Nano™, milyonlarca küçük ve enerji verimliliği yüksek AI sistemlerine yeni yetenekleri kazandırmayı mümkün hale getirir. Giriş seviyesi Ağ Video Kaydediciler (NVR), ev robotları ve eksiksiz analitik yeteneklere sahip akıllı gateway cihazları da dahil olmak üzere gömülü IoT uygulamaları için yeni dünyaların kapısını açar.

Jetson Nano aynı zamanda, denemeye hazır projeler ile birlikte aktif ve tutkulu geliştirici kitlesinin desteğiyle yapay zekayı ve gerçek dünya ayarlarında robotiği öğrenmek için mükemmel bir araçtır.

Jetson Topluluğu Ve Projeler

NVIDIA Jetson™ platformu, aktif olarak videolar, nasıl yapılırlar ve açık kaynak projelerle katkıda bulunan tutkulu bir geliştirici kitlesi tarafından desteklenmektedir. Ayrıca NVIDIA, giriş niteliğindeki “Hello AI World” ile başlayan ve JetBot AI açık robot platformu gibi robotik projeleriyle devam eden ücretsiz eğitimler sunar.

PROJELERE GÖZ ATIN >

Jetson AI Sertifikasyonu

Bir Jetson geliştirici kiti ve geliştiriciler, öğrenciler ve öğretmenler için çevrimiçi eğitim ile uygulamalı olarak AI öğrenin. Bu kursları tamamladıktan sonra, Jetson ve AI geliştirme üzerine yeteneklerinizi sergileyen sertifikaları almaya hak kazanacaksınız.

SERTİFİKA ALIN >

Eksiksiz NVIDIA Yığını Üzerine İnşa Edildi

NVIDIA JetPack, hızlı ve verimli AI ile yeni bir projeler dünyasına olanak sağlıyor.

Aşina olunan bir Linux ortamı sunar ve dünyanın her yanından profesyonellerce kullanılan aynı NVIDIA CUDA-X™ yazılım ve araçlarını bütün Jetson geliştiricilerinin kullanmasına imkan sağlar. Bulut tabanlı teknolojiler desteği ile geliştirme süreci kolaylaştırılmıştır ve geliştiriciler, GPU hızlandırıcılı kütüphaneler ve Akıllı Görüntü Analizi için NVIDIA DeepStream gibi SDK’lar ile çok daha öteye gidebilirler.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN