KABLOLAR VE ALICI – VERİCİLER

10/25/40/50/100/200G ve 400G

NVIDIA® Mellanox® LinkX® kablo ve alıcı-verici ürün ailesi, Bulut, HPC, Web 2.0, Enterprise, telco, depolama, AI ve veri merkezi uygulamaları için InfiniBand ürünlerinde Ethernet ve EDR, HDR ve NDR’de sektörün en eksiksiz 10, 25, 40, 50, 100, 200 ve 400GbE hattını sağlar,

LinkX kabloları ve alıcı-vericileri, genellikle raf üstü switchleri NVIDIA GPU’lar ve CPU sunucularındaki ağ adaptörlerine ve ağ altyapısı boyunca switch-to-switch uygulamalarda depolamaya ve/veya yukarıya bağlamak için kullanılır.

FORM FAKTÖR

Ara bağlantı ürünleri, 1,4 ve 8 kanallı, SFP ve QSFP form faktörlerinde Ethernet ve InfiniBand protokollerinde mevcuttur. Ara bağlantı ürünleri, 1,4 ve 8 kanallı, SFP ve QSFP form faktörlerinde hem Ethernet hem de InfiniBand protokollerinde mevcuttur. LinkX, her türlü veri merkezi hız çözümlerine sahiptir. Rakiplerinden daha düşük gecikme süresi, daha düşük güç, daha iyi güvenilirlik ve yatırım getirisi sağlayarak 0,5 m’den 40 km’ye ulaşır.

  • Doğrudan Takılan Bakır Kablolar (DACs) & splitter
  • Aktif Bakır Kablolar (ACCs) & splitter
  • Aktif Optik Kablolar (AOCs) & splitter
  • Çok modlu ve tek modlu alıcı-vericiler
  • Port adaptörleri ve aksesuarlar

ETHERNET ÜRÜNLERİ

DAC & Splitter Kablo Ürünleri

LinkX Doğrudan Takılan Bakır kablolar, 25G-NRZ için 5 metreye ve 50G PAM4 tabanlı kablolar için 3 metreye kadar dahili raflar için en düşük maliyetli, 25G-400GbE yüksek hızlı bağlantılardır. DAC, switch-to CPU, GPU ve altsistemlerin depolaması için sıfır gecikme ve ideal güç tüketimi çözümü sunar. LinkX kabloları, tasarlanır, üretilir ve çok yoğun testlere tabi tutulur.

daha fazla bilgi alın

Aktif Optik Kablolar (AOC)

LinkX AOC’leri, en düşük maliyetli optik ara bağlantılarıdır. Fiberler, DAC’lere benzer, ancak 100 metreye kadar konektörlerin içine bağlanır. 25G – 400G arası veri oranlarında mevcuttur. NVIDIA Networking LinkX, AOC’leri üreten eden pazardaki en eski üreticidir. HPC’lerde hiper ölçekte, kurumsal ağlarda ve DGX AI sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

daha fazla bilgi alın

Optik Alıcı – Vericiler

LinkX alıcı-vericileri, içindeki birçok alıcı-verici IC bileşeninin tasarımı dahil olmak üzere LinkX tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Hem NRZ hem de 50G-PAM4 modülasyonunda 1G-400G’den 40km’ye kadar çoklu ve tek modlu alıcı-vericiler sunar. Aynı alıcı-vericiler, AOC ve splitter ürünlerimizde de kullanılmaktadır.

daha fazla bilgi alın

Aksesuarlar

QSA, tek kanallı bir Ethernet SFP cihazının bir QSFP bağlantı noktasına takılmasını sağlayan bir QSFP-SFP bağlantı noktası Adaptörüdür. 10G, 25G NRZ sürümleri ve 50G-PAM4 olarak mevcuttur. 0,5m DAC’den AOC’lere ve 10km SFP56 LR alıcı-vericilerine kadar çok çeşitli cihazları destekler. Örneğin 1GBASE-T’yi 50G’ye kadar 10km alıcı-vericileri destekler. Düşük maliyetlidir, sıfır güç tüketimi ve sıfır gecikme özellğine sahiptir. -10C’den 85C’ye kadar geniş sıcaklık aralığında çalışabilir.

daha fazla bilgi alın

InfiniBand Ürünleri

DAC & Splitter Kablo Ürünleri

LinkX Doğrudan Takılan Bakır kablolar, en düşük maliyetli, 25G-NRZ EDR için 5 m’ye ve 50G PAM4 HDR için 2,5 m’ye kadar EDR ve HDR bağlantılarıdır. DAC’ler sıfıra yakın gecikme ve güç tüketimi sunarak CPU, GPU, bellekler ve depolama alt sistemlerine raf içi geçiş için idealdir. Genellikle raf üstü switchleri ConnectX HCA’lara bağlayan sistem raflarında kullanılır.

daha fazla bilgi alın

Aktif Optik Kablolar

LinkX AOCs Kabloları,piyasadaki en düşük maliyetli optik ara bağlantıdır. Fiberler, DAC’lere benzer şekilde, ancak HDR için 150 metreye kadar konektörlerin içine bağlanır. EDR ve HDR oranları için QSFP’de sunulur. HPC’lerde hiper ölçekte, kurumlarda ve DGX AI sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

daha fazla bilgi alın

Optik Alıcı – Vericiler

LinkX optik alıcı-vericiler, içinde birçok alıcı-verici IC’nin tasarlanması dahil LinkX tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. QSFP28 ve QSFP56’da FDR10/FDR, EDR ve HDR’den hem çok modlu hem de tek modlu alıcı-vericiler ve NRZ ile 50G-PAM4’te 2km, 10km ve 40km’ye kadar çözüm sunar.

daha fazla bilgi alın

En verimli ve yüksek performanslı ağı oluşturmanıza yardım etmek için buradayız.

Demo talep edin

En verimli ve yüksek performanslı ağı oluşturmanıza yardım etmek için buradayız.

Demo talep edin

YAPILANDIRMA ARAÇLARI

hemen başlayın

ONLINE KURSLAR

daha fazla bilgi alın

SATIN ALIN

BİLGİ ALIN

YAPILANDIRMA ARAÇLARI

hemen başlayın

ONLINE KURSLAR

daha fazla bilgi alın

SATIN ALIN

BİLGİ ALIN

NVIDIA, Yeni İnovasyonlarını Computex 2022’de Duyuruyor

Dijital ikizler, üretilmesi en kompleks ürünleri üretilebilir kılıyor. Donanım ve yazılımlar veri merkezlerini AI fabrikalarına dönüştürüyor. RTX'in gelişmesiyle oyunlar gerçeğe dönüşüyor. NVIDIA'nın Taipei'de düzenlediği ...

Devamını Oku

NVIDIA GPU’ları Canlı Hücre Simülasyonlarını Mümkün Kılıyor

Canlı olan her hücre, enerji üretimi, protein sentezleme, gen transkripsiyonu gibi süreçlerden sorumlu binlerce bileşene sahiptir. Urbana-Champaign'deki Illinois Üniversitesi'ndeki bilim insanları, bu fiziksel ve kimyasal özellikleri par...

Devamını Oku

GTC 22 Hesaplamalı Bilimler: Mars Yüzeyinden, Moleküllere

Bilimsel hesaplama teknikleri; Mars yüzeyine inmeye çalışan uzay aracının simülasyonundan tutun da biyokimyasal dinamiklere kadar çok geniş bir alanda kullanıyor. GPU teknolojilerinde yaşanan gelişmeler sayesinde, yapılan hesaplamalar...

Devamını Oku