DÜNYA’NIN İLK AMACA ÖZEL TASARLANMIŞ DERİN ÖĞRENME SİSTEM PORTFOLYOSU

AI ve analitik taleplerini karşılamak için geliştirilen NVIDIA® DGX ™ Sistemleri, devrim niteliğindeki NVIDIA Volta ™ GPU platformu üzerine inşa edilmiştir. GPU için optimize edilmiş yenilikçi yazılım ve basitleştirilmiş yönetim araçlarıyla bir araya getirilen bu tam entegre çözümler çığır açan performans ve sonuçlar sunar.
NVIDIA DGX Sistemleri, veri bilimciler için masanızdan veri merkezine ve buluta kadar yapay zeka araştırmaları için en güçlü araçları sunmak üzere tasarlanmıştır.
Daha hızlı deneme yapın, daha büyük modelleri eğitin ve ilk günden itibaren öngörülere ulaşın.

Gizlilik nedeniyle, YouTube yüklenme iznine ihtiyaç duyuyor. Daha fazla ayrıntı için, lütfen Gizlilik & Kişisel Veri Politikası sayfamıza bakınız.
Kabul Ediyorum

NVIDIA DGX POD

Kurumsal AI için BT Onaylı Altyapı

DAHA FAZLA BİLGİ

NVIDIA DGX-2

AI hızının önündeki engelleri aşın ve 10 kat daha fazla derin öğrenme performansı için 16 tane birbirine bağlı GPU’yu kullanan ilk 2 petaFLOPS sistem; NVIDIA DGX-2 ile ölçeklendirin. NVIDIA® DGX ™ yazılımı ve NVIDIA NVSwitch üzerine inşa edilmiş büyük ölçekli AI için tasarlanmış bir mimari ile güçlendirilen DGX-2, dünyanın en karmaşık derin öğrenme zorluklarının üstesinden gelmenizi sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ

NVIDIA DGX-1

Veri merkezinizi hızlandırmak ve derin öğrenme iş akışınızı kolaylaştırmak için tasarlanan yapay zeka araştırmaları için gerekli temel araç. Daha hızlı deneme yapın, daha büyük modelleri eğitin ve ilk günden itibaren öngörülere ulaşın. Şimdi NVIDIA Volta™ ile sunulan NVIDIA DGX-1, yapay zeka ve derin öğrenme için endüstri lideri performans sunar.

DAHA FAZLA BİLGİ

NVIDIA DGX STATION

NVIDIA® DGX Station™, veri bilimi ekiplerine yönelik geliştirilmiş ileri teknoloji AI geliştirme için dünyanın en hızlı iş istasyonudur. Bu tamamen entegre ve optimize edilmiş sistem, ekibinizin daha hızlı bir şekilde geliştirmeye başlamasını ve deneylerini ofisinizdeki bir veri merkezinin gücü ile yapmasını sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ