NVIDIA STUDIO

YARATICILIĞINIZI GELİŞTİRİN

NVIDIA STUDIO

YARATICILIĞINIZI GELİŞTİRİN

Sanatçıları ve endüstrideki profesyonellerini destekleyen NVIDIA Studio platformu, içerik oluşturma sürecinizi hızlandırır. Özel sürücü teknolojisiyle birleştirilen sektör lideri GPU’larımız,  uygulamalarınızı yüksek performansla geliştirir. İş akışlarınızı güçlendiren NVIDIA Studio ile şimdiye kadarki en iddialı projelerinizi gerçekleştirin.

YARATICI ALANLAR

GPU AVANTAJLARI

VİDEO DÜZENLEME VE HAREKET GRAFİKLERİ

Hareketli Hikayeler Oluşturun.

4K, 6K ve hatta 8K’da daha hızlı çekim yapıp düzenleyerek zamandan tasarruf edin.

3B & RENDERLAMA

Performans Büyük Fark Yaratır.

Önde gelen yaratıcı uygulamalarda inanılmaz hızlı performansla zengin sanal dünyaları modelleyin ve oluşturun.

FOTOĞRAF

Fotoğraflarınızı Işık Hızında Düzenleyin.

Görüntü yakalamak sadece başlangıçtır. Fotoğrafınızı geliştirmek için AI özellikleri de dahil olmak üzere 30’dan fazla GPU hızlandırmalı efektle yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı kolayca rötuşlayın.

GRAFİK TASARIM

Hızlı Performans

Adobe Creative Cloud, NVIDIA Studio teknolojisi ile ışık hızında ilerleyerek çalışmalarınızı her zamankinden daha hızlı oluşturmanıza ve geliştirmenize olanak tanır.

MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME

Alanınızı Güçlendirin

Unreal Engine 4, Chaos V-Ray ve Enscape’te RTX GPU hızlandırmalı ışın izlemeyi kullanarak alanları çarpıcı gerçeklikte kolaylıkla görselleştirin.

YAYINLAMA

Yayınlarınız için Üretildi.

NVIDIA’nın özel GPU kodlayıcısı NVENC ile favori akış uygulamalarınızda profesyonel düzeyde kalite ve performansı deneyimleyin. NVIDIA Broadcast App ile herhangi bir odayı bir ev stüdyosuna dönüştürün.

NVIDIA STUDIO SÜRÜCÜLERİ

GÖRÜNMEYEN AVANTAJ

Her NVIDIA GPU’nun ve içerik oluşturucunun arkasında NVIDIA Studio Sürücüleri bulunur. Uygulama geliştiriciler, test ekipleri ve mühendislerden oluşan ekipler, NVIDIA donanımınızın en sevdiğiniz uygulamalarla çalışma şeklini sürekli olarak optimize ediyor. Böylece özellikleri geliştiriyor, tekrarları azaltıyor ve iş akışınızı hızlandırıyor. Studio Sürücüleri, hayal gücünüzün hızında içerik oluşturabilmeniz için ihtiyacınız olan performansı ve güvenilirliği sağlar.

BİLGİ AL

YARATICI DÜNYALARINIZI OMNIVERSE İLE BAĞLAYIN

Studio dizüstü bilgisayarlarda çalışan NVIDIA Omniverse ile hayal gücünüz ekranda her zamankinden daha hızlı hayat buluyor. En sevdiğiniz 3B uygulamalarınız arasında bağlantı kurun ve işbirliği yapın. Gelişmiş fizik ve yapay zeka destekli araçlarla yeni sanatsal iş akışlarını keşfedin. RTX Renderer sayesinde gerçek zamanlı ışın izleme ve sinematik yol izleme deneyimi yaşayın.

Daha Fazlası İçin

SATIN ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

BİLGİ AL

TIME Dergisi, NVIDIA Instant NeRF Teknolojisini 2022’nin En İyi Buluşu Olarak Adlandırdı

TIME Dergisi, iki boyutlu bir görüntüyü üç boyutlu bir görsele dönüştürebilen NVIDIA Instant NeRF teknolojisini 2022’nin en iyi buluşu olarak adlandırdı. TIME yayınladığı yazıda NVIDIA Instant NeRF’den şu sözlerle bahsetti: ...

Devamını Oku

NVIDIA Omniverse + Dijital İkiz = Temiz Enerji

Küresel ısınmanın son zamanlarda hızlanması ve etkilerinin gözle görülür seviyeye gelmesi sebebiyle birçok araştırmacı, organizasyon ve hükümet, temiz ve güvenli enerji arayışı çalışmalarına hız kazandırdı. Birleşik Krall...

Devamını Oku

GPU Kernel Modülleri Artık Açık Kaynak!

NVIDIA, Linux GPU kernel modüllerini R515 sürümünden itibaren ikili GPL/MIT lisansı ile yayınladı. Kernel modüllerinin kodlarına buradan ulaşabilirsiniz. Kernel yani işletim sistemi çekirdeği, donanım ve yazılım arasında köprü gör...

Devamını Oku