AAEON BOXER-8240AI-A4-1010 (AGX Xavier)
Stokta yok
Gelince Haber Ver
Stokta yok
Açıklama
BOXER-8240AI; yapay zeka, kontrol ve iletişimi tek bir platform çözümünde birleştirmek için tasarlanmıştır. Esnek I/O özellikleri, her biri 1 Gbps hız sağlamak üzere tasarlanmış ve bağlı kameralara güç sağlarken gerçek zamanlı video işleme için gecikmesiz akış sağlayan dört adet PoE Gigabit Ethernet bağlantı noktası içerir. BOXER-8240AI ayrıca 40 pin I/O konektörü ve çift COM RS-485 bağlantı noktalarının yanı sıra USB3.2 Gen 1 ve USB2.0 Type A portları, iki adet USB3.2 Gen 1 Type-C bağlantı noktası, ses hat girişi (mikrofon) ve ses çıkış bağlantı noktaları sunar.
Kutu İçeriği
- BOXER-8240AI
Özellikler
| AI HIZLANDIRICI | NVIDIA Jetson AGX Xavier |
| CPU | 8-core ARM v8.2 64bit CPU, 8MB L2 + 4MB L3 |
| SİSTEM BELLEĞİ | 32GB 256-Bit LPDDR4 @137 GB/s |
| GÖRÜNTÜ ARAYÜZÜ | HDMI 2.0 x 1 |
| DEPOLAMA | 32GB eMMC + M.2 Key M 2280 x1 (PCIe[x4]) + uSD slot + SATA |
| ETHERNET | 10/100/1000 Base-TX x 1 IEEE 802.11af PoE LAN x 4 |
| I/O | PoE için RJ-45 x 4 (802.11af, total 60W) USB 3.2 Gen 1 için USB type C x 2 USB 3.2 Gen 1 için USB type A x 1 USB 2.0 için USB Type A x 1 HDMI type A for HDMI v2.0 x 1 DisplayPort v1.4 x 1 DB-9 x 1 for RS-232/422/485 (By switch) CANBUS x 1 uSD card slot x 1 12~24V güç girişi için 2-pin terminal bloğu Recovery x 1 Reset x 1 Power ON/OFF switch x 1 |
| GÖSTERGE | Güç LED'i x 1 |
| OS DESTEĞİ | NVIDIA Jetpack 4.5 |
| GÜÇ GEREKSİNİMİ | DC 12V~24V 2-pin terminal |
| MONTAJ | Duvar Montajı |
| BOYUTLAR | 8.26” x 6.46” x 2.32” (210mm x 164.2mm x 59mm) |
| BRÜT AĞIRLIK | 6 lbs (2.72kg) |
| NET AĞIRLIK | 4.23 lbs (1.92kg) |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | 14°F ~ 131°F (-10°C ~ 55°C, according to IEC60068-2 with 0.5 m/s AirFlow) |
| DEPOLAMA SICAKLIĞI | -40°C ~ 70°C |
| DEPOLAMA NEMİ | 95% @ 40°C, non-condensing |
| ANTI-VİBRASYON | Random, 3 Grms, 5 ~ 500Hz |