NVIDIA DGX FOUNDRY

Üstün AI Geliştirmeyi Deneyimleyin

NVIDIA DGX FOUNDRY

Üstün AI Geliştirmeyi Deneyimleyin

NVIDIA DGX FOUNDRY

Üstün AI Geliştirmeyi Deneyimleyin

AI Yaşam Döngüsünün Merkezi

NetApp depolamaya sahip NVIDIA Base Command™ Platformu, kodlama yapmadan yapay zeka geliştirmeye ihtiyaç duyan girişimler ve veri bilimcileri için birinci sınıf bir altyapı çözümüdür. Base Command Platformu, uçtan uca yapay zeka geliştirme için barındırılan çözüm olarak sunulan ve yönetimde tam kontrol sağlanan NVIDIA DGX SuperPOD™ erişimi de dahil olmak üzere dünyanın en zorlu meydan okumalarını çözmek isteyen AI girişimleri için geliştirme merkezidir.

Teknik Dokümanı indirin

Çaba Sarf Etmeden AI Geliştirin

AI Girişimler İçin Yatırım Getirisi

NVIDIA’nın dahili AI araştırması için kullandığı platformu kullanarak AI konseptinden üretime ve buna bağlı olarak iş etkisine kadar döngü sürenizi kısaltın.

AI Altyapısına Koordineli Erişim

NVIDIA NGC™ yazılımları dahil, hızlandırma altyapınızı paylaşmanın en kolay yolu NVIDIA Base Command Platformudur. Veri bilimi ekibinize NVIDIA DGX SuperPOD üzerinde sorunsuzca geliştirme yapma deneyimi sunar. Bu sayede AI altyapınızı bütün veri bilimi ekibinizle paylaşabilirsiniz.

Kapsamlı AI İş Akışları Yönetimi

İş yükleriniz, tek GPU’dan çok düğümlü yığınlara kadar doğru kaynak planlaması sayesinde çok yüksek verimle çalışır. NVIDIA Base Command Platformu, Jupyter Notebooks gibi yaygın kullanılan araçlara sahip grafiksel kullanıcı arayüzü, komut satırı API’si, özel kayıt defterleri ve eğitim için modellere erişim sunar.

Entegre İzleme ve Raporlama Panosu

Raporlama ve showback özellikleri sayesinde AI girişimlerinin net bir resmini elde edin. NVIDIA Base Command Platformu ile yöneticiler AI çalışmalarını iş hedefleriyle karşılaştırabilir, ekip liderleri projenin öncelikleri belirleyerek gereken hesaplama ihtiyaçlarını doğru şekilde planlayabilir

NVIDIA’nın AI Yolu

NVIDIA mühendislerinin ve araştırmacılarının güvendiği ve arkasında olduğu teknolojiyi kullanın. Çünkü NVIDIA mühendisleri AI için son teknolojiyi oluştururken sürekli olarak artan talepleri dikkate alır. Sürekli yenilikler yaparak bu gelişmeleri Base Command Platformu müşterilerine sunar.

Base Command Platform Demosunu İzleyin

NVIDIA Base Command platformunun, çoklu işlerin nasıl üstesinden geldiğini izleyin. Base Command Platformu, DGX-Ready Software programında yer alan Weights & Biases MLOps yazılımıyla çalışır.

Base Command Platformunun Çekirdeği

BİLGİ AL

NVIDIA Omniverse + Dijital İkiz = Temiz Enerji

Küresel ısınmanın son zamanlarda hızlanması ve etkilerinin gözle görülür seviyeye gelmesi sebebiyle birçok araştırmacı, organizasyon ve hükümet, temiz ve güvenli enerji arayışı çalışmalarına hız kazandırdı. Birleşik Krall...

Devamını Oku

NVIDIA, Yeni İnovasyonlarını Computex 2022’de Duyuruyor

Dijital ikizler, üretilmesi en kompleks ürünleri üretilebilir kılıyor. Donanım ve yazılımlar veri merkezlerini AI fabrikalarına dönüştürüyor. RTX'in gelişmesiyle oyunlar gerçeğe dönüşüyor. NVIDIA'nın Taipei'de düzenlediği Com...

Devamını Oku

NVIDIA GPU’ları Canlı Hücre Simülasyonlarını Mümkün Kılıyor

Canlı olan her hücre, enerji üretimi, protein sentezleme, gen transkripsiyonu gibi süreçlerden sorumlu binlerce bileşene sahiptir. Urbana-Champaign'deki Illinois Üniversitesi'ndeki bilim insanları, bu fiziksel ve kimyasal özellikleri parçac...

Devamını Oku