DAHA GÜVENLİ SÜRÜŞ VERİ MERKEZİNDE BAŞLAR

DAHA GÜVENLİ SÜRÜŞ VERİ MERKEZİNDE BAŞLAR

Derin sinir ağı modellerini hızlı bir şekilde geliştirmek ve eğitmek, otonom araçlar için son derece hassas algılama sistemleri sağlamanın anahtarıdır. Ancak bu, yüz binlerce görüntünün etiketlenmesinin yanı sıra derin öğrenme ve yapay zeka kullanarak binlerce saatlik veriyi ve milyonlarca görüntüyü eğitebilen bir altyapı gerektirir.

YAPAY ZEKA İLE EĞİTİMİ HIZLANDIRIN

Otonom araçların geleceğini oluşturmak için yüksek performanslı ve enerji açısından verimli bir yapay zeka hesaplama altyapısı gerekir. Başarının anahtarı, güvenlikten ödün vermeden bu araçları eğitmek ve çalıştırmak için veri yükünü optimize etmektir. Araçlar ne kadar çok veri toplayabilir ve bu verileri işleyebilirse, yapay zeka o kadar hızlı ve iyi öğrenip karar verebilir.

Veri merkezinizi GPU destekli NVIDIA® DGX™ Sistemleri ile ölçeklendirmek, müşterilere güvenli otonom araçlar sunabilen bir yapay zeka altyapısı oluşturmanın en iyi yoludur. NVIDIA DGX-1, derin öğrenme algoritmalarının eğitimini ve yönetimini zahmetsiz hale getiren bir yapay zeka süper bilgisayarıdır. Diğer GPU tabanlı sistemlerden 3 kat daha hızlı eğitim sağlar.

Bu endüstri lideri sistemler, uygun ölçekte hızlı model geliştirmeye izin vermekten daha fazlasını yapar. DGX, 60 kat daha küçük ve 18 kat daha enerji tasarruflu olurken, yüzlerce CPU sunucusunun yerini alarak yapay zeka ve derin öğrenme altyapısı için büyük tasarruflar sağlar.

NVIDIA DGX ile daha hızlı denemeler yapabilir ve daha büyük modelleri eğitebilirsiniz. Dahası, İlk günden itibaren içgörüler elde edebilirsiniz.

Masanızdan veri merkezine ve arabaya uzanan açık, uçtan uca bir platformla yapay zeka inovasyonunu geliştirin.

Günümüzün en popüler derin öğrenme çerçeveleri ve yapay zeka araçlarıyla iş akışınızı kolaylaştırabilir ve hızlandırabilirsiniz.

BYPASSING DATA BOTTLENECKS

Zenuity’nin daha akıllı, daha güvenli otonom araçların geliştirilmesini hızlandırmak için ölçeklenebilir bir yapay zeka platformunu nasıl kullandığını görün.

Nasıl Olduğunu Görün