NVIDIA RTX 6000 Ada Generation Ekran Kartı

Sonsuz Olasılık için Performans

İLETİŞİME GEÇİN

NVIDIA RTX A6000 Ada Generation Ekran Kartı

Sonsuz Olasılıklar için Performans

İLETİŞİME GEÇİN

NVIDIA RTX 6000 Ada Generation Ekran Kartı

Sonsuz Olasılık için Performans

İLETİŞİME GEÇİN

NVIDIA Ada Lovelace Mimarisi’nin Gücü

NVIDIA RTX™ 6000 Ada Generation, günümüzün profesyonel iş akışlarının zorluklarını karşılamak için  yeni özellikler ve yetenekler ile beraber yüksek performans sunar. NVIDIA Ada Lovelace GPU mimarisi üzerine inşa edilen RTX 6000, benzeri görülmemiş render, yapay zeka, grafik ve hesaplama performansı için üçüncü nesil RT Çekirdeklerini, dördüncü nesil Tensör Çekirdeklerini ve yeni nesil CUDA® çekirdeklerini 48 GB grafik belleğiyle birleştirir. NVIDIA RTX 6000 ile güçlendirilmiş iş istasyonları, günümüzün son derece zorlu iş ortamında elde etmek istediğiniz başarı için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sağlar.

Cuda çekirdeği

NVIDIA CUDA Çekirdekleri

Masaüstünüzde single-precision floating-point (FP32) işlemleri için çift hızlı render, geliştirilmiş güç verimliliği sağlarken;  karmaşık 3B bilgisayar destekli tasarım (CAD) ve bilgisayar destekli mühendislik (CAE) gibi grafik ve simülasyon iş akışları için önemli performans iyileştirmeleri sağlar.

RT Çekirdeği

3.Nesil RT Çekirdekleri

Önceki nesle göre 2 kata kadar daha yüksek verim ile üçüncü nesil RT Çekirdekleri, fotogerçekçi render, mimari tasarım değerlendirmeleri ve ürün tasarımlarının sanal prototiplenmesi gibi iş yükleri için büyük hızlanmalar sağlar. Bu teknoloji aynı zamanda daha fazla görsel doğrulukla ışın izlemeli hareket bulanıklığının oluşturulmasını da hızlandırır.

Tensor Çekirdeği

4.Nesil Tensor Çekirdekleri

Dördüncü nesil Tensör Çekirdekleri, önceki nesle göre 2 kattan fazla performans sunarak daha hızlı AI hesaplama performansı sağlar. Bu yeni Tensör Çekirdekleri, FP8 hassas veri türünün hızlandırılmasını destekler ve karışık kayan nokta ve tamsayı hesaplamalarının yürütülmesini hızlandırmak için bağımsız kayan nokta ve tamsayı veri yolları sağlar.

GPU Belleği

48GB GPU Belleği

48 GB GDDR6 bellek ile RTX 6000, veri bilimcilere, mühendislere ve yaratıcı profesyonellere, render, veri bilimi ve simülasyon gibi büyük veri kümeleri ve iş yükleriyle çalışmak için gereken bellek kapasitesini sağlar.

Virtualization-Ready

NVIDIA RTX Sanal İş İstasyonu (vWS) yazılımı desteği, kişisel bir iş istasyonunun birden çok yüksek performanslı sanal iş istasyonu örneğine dönüştürülmesine olanak tanıyarak uzak kullanıcıların üst düzey tasarım, yapay zeka ve hesaplama iş yüklerini yönlendirmek için kaynakları paylaşmasına olanak tanır.

PCIe Gen4

PCI Express Gen 4

PCI Express Gen 4 desteği, PCIe Gen 3’ün iki katı bant genişliği sağlayarak, AI ve veri bilimi gibi veri yoğun görevler için CPU belleğinden veri aktarım hızlarını iyileştirir.

ÖZELLİKLER

GPU Özellikleri NVIDIA RTX 6000
GPU Belleği 48 GB GDDR6 ile Hata Düzeltme Kodu (ECC)
Display Port 4x DisplayPort 1.4
Maksimum Güç Tüketimi 300W
Grafik Veri Yolu PCI Express Gen 4 x 16
Form Faktör 4.4″ (H) x 10.5″ (L) Çift Slot
Termal Aktif
VR Ready Evet
Sanal GPU Yazılım Desteği NVIDIA vPC/vApps, NVIDIA RTX Virtual Workstation
vGPU Profil Desteği Sanal GPU Lisanslama Kılavuzunu Görüntüleyin

Gerçek Dünya Koşullarını Kolaylıkla Doğru Bir Şekilde Yansıtın

NVIDIA RTX 6000 ile geliştirilmiş GPU hızlandırmalı aerodinamik simülasyon, ürün geliştirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. RTX 6000, en güçlü 3D tasarım ve simülasyon araçlarını kullanarak ürünleri her zamankinden daha hızlı ve etkileşimli olarak tasarlamanıza, simüle etmenize ve optimize etmenize olanak tanır. Kullanıcılar, en iyi tasarım yönünü belirlemek için birden fazla tasarımı anında gerçek zamanlı olarak keşfederek, yüksek kaliteli görselleştirme ve simülasyon iş akışlarıyla kolayca çalışabilir. RTX 6000 ayrıca tasarımcıların ve mühendislerin ürün geliştirmeyi hızlandırmasına, gecikmeleri önlemesine ve mümkün olan en iyi ürünleri tasarlamasına olanak tanır.

Detaylı Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin.

İLETİŞİME GEÇ